Nga Bota, 17 Gusht 2022, 01:35

Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme

XING

Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme

Në palestër pretendohet të vishesh sa më rehat, me kostume sportive, por nuk vlen ky rregull për Kim Kardashianin. Ylli televiziv ka postuar foto me bikini dhe çizme duke pozuar në palestër.

Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme

Kim shfaqet me bikini ngjyrë mishi, çizme me dizajn dhe një bluzë që e ka ngritur pas shpatullave. Ajo preferoi të mbante një grim të lehtë dhe flokët e lëshuar.

Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme

"Koha palestrës", shkroi Kim krah fotove.

Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme

Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme