Showbizz Shqiptar, 26 Maj 2023, 10:30

Kiara viziton Shkodrën e Luizit dhe veç ta shihni si e pritën shkodranët

XING

Kiara viziton Shkodrën e Luizit dhe veç ta shihni si e pritën

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim çifti më i komentuar i momentit. Së fundmi dyshja kanë shkuar në Shkodër, aty ku është dhe vendlindja e këngëtarit.

Kiara viziton Shkodrën e Luizit dhe veç ta shihni si e pritën

Luizi dhe Kiara kanë vizituar shkollat, fasoneritë e të tjera vende. Kudo në rrjete sociale po qarkullon një video e moderatores në një fasoneri dhe shihet se ajo është pritur me shumë dashuri.

Kiara viziton Shkodrën e Luizit dhe veç ta shihni si e pritën

Punëtoret i janë afruar duke e komplimentuar, duke e përqafuar, puthur dhe duke kërkuar foto me të. Kiara nga ana tjetër është treguar po kaq e dashur dhe e afërt me të gjitha.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????s????.?????????? (@demaskime.bigbrother)