Showbizz Shqiptar, 1 Gusht 2022, 11:05

'Këngëtaret e tjera dalin të zhveshura', Greta Koçi habit me veshjen në koncert

XING

'Këngëtaret e tjera dalin të zhveshura', Greta

Greta Koçi ka marrë mesazhe të shumta për veshjen e saj në koncertin e fundit. Disa prej mesazheve këngëtarja i ka publikuar në Instastory dhe duket se është në të njëjtin mendim me fansat e saj, të cilët janë habitur që ajo ka dalë në skenë me xhinse e bluze ndërsa këngëtaret e tjera dalin të zhveshura.

'Këngëtaret e tjera dalin të zhveshura', Greta

"Veshja shumë mirë se kohët e fundit s’po dihet a shkojnë të dëgjojnë muzikë të mirë apo të shohin këngëtare të zhveshura deri në maksimum duke bërë twerk", i shkruan një ndjekëse Gretës kurse këngëtarja e falenderon.

'Këngëtaret e tjera dalin të zhveshura', Greta

“Akoma s’kam parë një këngëtare që shkon kaq e thjeshtë në koncertin e saj po lyhen e stërlyhen gati lakuriq. Shumë respekte, më habite shumë", i shkruan një tjetër Gretës.

'Këngëtaret e tjera dalin të zhveshura', Greta

"Kam qindra mesazhe të tilla sot", tregon Greta.

'Këngëtaret e tjera dalin të zhveshura', Greta

'Këngëtaret e tjera dalin të zhveshura', Greta