Showbizz Shqiptar, 5 Gusht 2022, 17:53

'Kam mbetur pa rroba', Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, kërkon ndihmën e fansave

XING

'Kam mbetur pa rroba', Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, kërkon

Alketa Vejsiut i ka ndodhur një e papritur. Ajo ka humbur valixhen transit 5 ditë më parë në Vjenë. Alketa ka postuar një foto në rrjetet sociale, duke treguar se ka mbetur pa rroba dhe vetëm me çantë dore.

'Kam mbetur pa rroba', Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, kërkon

Moderatorja ka kërkuar nga ndjekësit të ndajnë përvojat e ngjashme që mund të kenë kaluar.

'Kam mbetur pa rroba', Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, kërkon

“Kam 5 dite qe me ka humbur valixhja transit ne Vjene! Pa rroba, vetem me cante dore, ne kete udhetim do shikoni megjithate nje njeri te gezuar. Nese keni pervoja te ngjashme me thoni ju ka ardhur valixhja? Pas sa ditesh? Ku jua derguan? Life is Fun”, ka shkruar Vejsiu krahas fotos.

'Kam mbetur pa rroba', Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, kërkon

'Kam mbetur pa rroba', Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, kërkon

'Kam mbetur pa rroba', Alketa Vejsiut i ndodh e papritura, kërkon