Showbizz Shqiptar, 19 Shtator 2022, 18:30

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës', këngëtarja e njohur bëhet pjesë e 'Dancing With the Stars'

XING

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës',

Dancing With The Stars pritet të fillojë në Tetor dhe emrat e konkurrentëve po zbulohen nga dita në ditë. Së fundmi faqja zyrtare e spektaklit ka zbuluar emrin e Elhaida Danit, e cila është përfolur dhe më parë në rrjet.

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës',

"Pasi ka shëtitur gjithë skenat e botës, këngëtarja Elhaida Dani rikthehet në shtëpi. Elhaida, mirë se vjen në kastin e DWTS", shkruhet në njoftim.

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës',

Kujtojmë se moderatore e spektaklit do të jetë Bora Zemani ndërsa Donald Veshaj pritet të jetë bashkëprezantuesi i saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës',

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës',

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës',

'Ka shëtitur gjithë skenat e botës',