Showbizz Shqiptar, 23 Janar 2023, 16:59

'Je thembra e Akilit për mua', Luizi ka një kërkesë të rëndësishme për Kiarën

XING

'Je thembra e Akilit për mua', Luizi ka një

Luizi dhe Kiara po afrohen çdo ditë e më shumë me njëri-tjetrin. Së fundmi këngëtari i ka thënë moderatores se për të ajo është "thembra e Akilit".

'Je thembra e Akilit për mua', Luizi ka një

Ai ja ka bërë të qartë se në shtëpi nuk ka asnjë pikë tjetër të dobët, përpos saj. Luizi i ka kërkuar të jetë e ftohtë dhe të mos bjerë pre e komenteve nga banorët, por t'i injorojë duke mos iu kthyer përgjigje.

'Je thembra e Akilit për mua', Luizi ka një

“E vetmja pikë e dobët e imja në këtë shtëpi je ti. Nuk kam asnjë. Je thembra e Akilit, ose merre si të duash. E vetmja gjë që më bën të dal në ekstrem është nëse shikoj që je prekur, je cënuar ti. Ta kërkoj me shpirt të jesh e ftohtë, t’i injorosh dhe mos t’u kthesh përgjigje fare", i ka thënë këngëtari.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)