Nga Bota, 18 Qershor 2022, 16:40

'Jam thellësisht e lënduar', çifti i famshëm i jep fund fejesës

XING

'Jam thellësisht e lënduar', çifti i famshëm i

Çifti i njohur i showbizz-it, Michelle Young dhe Nayte Olukoya i kanë dhënë fund fejesës pas 6 muajsh. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Michelle, me anë të një postimi në rrjete sociale.

'Jam thellësisht e lënduar', çifti i famshëm i

Ajo ka se vazhdon ende ta dojë shumë ish-partnerin, por do të vazhdojnë në rrugë të ndara. 

'Jam thellësisht e lënduar', çifti i famshëm i

"Jam thellësisht shumë e lënduar dhe do më duhet kohë dhe hapësirë për ta përballuar këtë dhimbje zemre", ka përfunduar Michelle. 

'Jam thellësisht e lënduar', çifti i famshëm i

'Jam thellësisht e lënduar', çifti i famshëm i

'Jam thellësisht e lënduar', çifti i famshëm i