Showbizz Shqiptar, 3 Gusht 2022, 15:36

Fjoralba Ponari vajzë me fat, partneri i bën gjestin e veçantë

XING

Fjoralba Ponari vajzë me fat, partneri i bën gjestin e

Dikur jetën private e ruante hermetike, por tani Fjoralba nuk ngurron të postojë foto me partnerin e saj, Françeskon, i cili është dhe mbështetësi më i madh i saj. 

Fjoralba Ponari vajzë me fat, partneri i bën gjestin e

Së fundmi Françesko ka bërë një gjest të veçantë duke pozuar në një vend ku shfaqet posteri i Fjoralbën.

Fjoralba Ponari vajzë me fat, partneri i bën gjestin e

Foton e ka ndarë vetë moderatorja në Instastory ku shkruan: Ai është akoma fansi im numër 1.

Fjoralba Ponari vajzë me fat, partneri i bën gjestin e

Françesko është atlet në sportin e xhudos dhe inxhinier software.

Fjoralba Ponari vajzë me fat, partneri i bën gjestin e