Showbizz Shqiptar, 21 Shtator 2022, 12:40

Fillon së shpejti, zbulohet anëtarja e jurisë në 'Dancing With The Stars'

XING

Fillon së shpejti, zbulohet anëtarja e jurisë në

"Dancing With the Stars" nën moderimin e Bora Zemanit do të nisë në Tetor dhe nga dita ditës po zbulohet detaje të reja. Faqja zyrtare e spektaklit ka zbuluar disa nga emrat e konkurrenteve si dhe kryetarin e jurisë, Kledi Kadiun. Por kush do të jetë krah tij?

Ende nuk ka një konfirmin zyrtar, por sipas "Kryefjala.com" një nga anëtaret e jurisë do të jetë gazetarja dhe opinionistja, Dalina Buzi. 

Kujtojmë se në rrjet është përfolur gjithashtu se bashkëprezantuesi i Bora Zemanit do të jetë Donald Veshaj, i cili është njëkohësisht dhe partneri i saj.

Fillon së shpejti, zbulohet anëtarja e jurisë në