Showbizz Shqiptar, 24 Maj 2023, 00:52

Fifi shfaqet me djalin e porsalindur: Nuk e besoj dot që u bëmë 4 javë bashkë

XING

Fifi shfaqet me djalin e porsalindur: Nuk e besoj dot që u bëmë 4

Gati një muaj më parë Fifi u bë nënë për herë të parë. Që nga ajo kohë, artistja është tërhequr nga angazhimet profesionale duke iu përkushtuar djalit të saj të porsalindur.

Dedikimet e Fifit për të birin kanë qenë të shpeshta në rrjetet sociale dhe një të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

“Nuk po mundem me besua që i bëmë katër javë bashkë Theo, ti je dashnia bir”, ka shkruar Fifi krah postimit ku shfaqet me djalin e porsalindur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)