Showbizz Shqiptar, 23 Janar 2023, 16:39

Fifi nxjerr ekon e bebit dhe që tani e di se kujt do t'i ngjajë

XING

Fifi nxjerr ekon e bebit dhe që tani e di se kujt do t'i ngjajë

Fifi do të bëhet nënë për herë të parë dhe po e shijon shumë këtë periudhë në pritje të ëmbël. Lajmin e shtatzënisë këngëtarja e dha gjatë Festivalit të Këngës.

Fifi nxjerr ekon e bebit dhe që tani e di se kujt do t'i ngjajë

Ajo është në pritje të një vajze teksa së fundmi ka ndarë një foto të ekos ku duket këmba e foshnjës. “Këmba jote e vogël, ëngjëlli im i vogël", ka shkruar Fifi krahas fotos.

Fifi nxjerr ekon e bebit dhe që tani e di se kujt do t'i ngjajë

Këngëtarja ka shtuar se këmba e bebit i duket fiks si këmba e partnerit të saj, Adisit. "Ta honksha këmbën si të babit", ka shkruar ajo.

Fifi nxjerr ekon e bebit dhe që tani e di se kujt do t'i ngjajë

Fifi nxjerr ekon e bebit dhe që tani e di se kujt do t'i ngjajë