Nga Bota, 11 Shkurt 2023, 00:59

Fejohet aktorja e njohur, propozimi ndodhi në Paris

XING

Fejohet aktorja e njohur, propozimi ndodhi në Paris

Aktorja e njohur shumë e pëlqyer nga roli i saj në muzikalin "High School musical", Vanessa Hudgens është fejuar. Lajmin e dha vetë aktorja, 34 vjeç përmes një postimi në Instagram.

Fejohet aktorja e njohur, propozimi ndodhi në Paris

Ajo tregoi unazën e fejesës me të cilin i propozoi partneri 26-vjeçar Cole Tucker, në Paris, Francë.

Fejohet aktorja e njohur, propozimi ndodhi në Paris

“PO. Nuk mund të ishim më të lumtur”, ka shkruar aktorja krahas një fotoje të tyre në Paris dhe një foto të unazës së diamantit.

Fejohet aktorja e njohur, propozimi ndodhi në Paris

Lajmet se çifti ishin fejuar nisën të qarkullonin javën e kaluar, por ata vendosën ta konfirmojnë vetëm tani.

Fejohet aktorja e njohur, propozimi ndodhi në Paris

Fejohet aktorja e njohur, propozimi ndodhi në Paris