Showbizz Shqiptar, 17 Mars 2023, 21:53

Çfarë ndodhi me Donaldin? Rikthehet 'Më lër të flas', Romeo i vetëm

XING

Çfarë ndodhi me Donaldin? Rikthehet 'Më lër të

“Më lër të flas”  rikthehet në 24 mars me sezonin e ri në Top Channel. Por në promo është vënë re mungesa e Donaldit.

Në promon e prezantuar shihet vetëm Romeo i cili pranon se do jetë moderatori i vetëm.

Çfarë ndodhi me Donaldin? Rikthehet 'Më lër të

”Do të jemi bashkë këtë sezon sepse ai tjetri fundja vetëm punë prishte. Vetëm me mua Romeo Veshaj, moderator, autor dhe regjizor”, thotë Romeo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)

Nga ana tjetër, Donaldi ka shprehur mbështetje ndaj vëllait të tij por me shaka i thotë se nuk e ka të gjatë.

”Suksese maj bradher, por nuk e ke të gjatë”, ka shkruar Donaldi.

Çfarë ndodhi me Donaldin? Rikthehet 'Më lër të