Showbizz Shqiptar, 3 Gusht 2022, 22:48

Fansja i ngjitet në skenë për ta përqafuar, reagimi i Dhurata Dorës na i bëri sytë zemra (Video)

XING

Fansja i ngjitet në skenë për ta përqafuar, reagimi i

Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura nga publiku. Si e tillë, ajo është përballur me një të papritur gjatë një koncerti të mbajtur së fundmi.

Fansja i ngjitet në skenë për ta përqafuar, reagimi i

Një fanse e saj është ngjitur në skenë dhe e ka përqafuar. Sigurimi është përpjekur që ta ndalojë, mirëpo Dhurata e ka afruar drejt vetes dhe e ka përqafuar gjithashtu. 

Fansja i ngjitet në skenë për ta përqafuar, reagimi i

Videon e këtij momenti mund ta shikoni më poshtë: