Showbizz Shqiptar, 21 Qershor 2022, 17:06

Familja e Almeda Abazit bekohet me një tjetër bebe

XING

Familja e Almeda Abazit bekohet me një tjetër bebe

Një lajm shumë të bukur ka ndarë sot Almeda Abazi. Motra e saj Ilda është bërë nënë për herë të parë. Fillimisht ishte Ilda ajo që postoi një foto me beben dhe më pas Almeda e ripostoi.

Familja e Almeda Abazit bekohet me një tjetër bebe

Ilda dhe basketbollisti turk, Kenan Sipahi i kanë vendosur vajzës emrin Keila. Ilda bën të ditur se vogëlushja ka lindur në 15 qershor, por vetëm sot kanë vendosur që lajmin ta ndajnë me të gjithë. 

Familja e Almeda Abazit bekohet me një tjetër bebe

“Mashallah zemrat e mia”, komenton Tolga. “Princesha e tezes. Të dua shumë lepurushja ime Keila”, komenton Almeda.

Familja e Almeda Abazit bekohet me një tjetër bebe

Familja e Almeda Abazit bekohet me një tjetër bebe