Showbizz Shqiptar, 19 Shtator 2022, 21:33

Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas gruas time

XING

Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas

Mbrëmjen e sotme ka nisur “Dance With Me” në Tv Klan. Juria e spektaklit përbëhet nga Ermal Mamaqi, Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa.

Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas

Ndërkohë një ndër konkurrentet është Arbnora Ademaj, të cilën Ermali e komplimentoi për pamjen.

Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas

“Deri tani Arbnora është një nga gratë më të bukura shqiptare pas gruas time”, tha ai, deklaratë e cila u prit me duatrokitje nga publiku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas

Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas

Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas