Showbizz Shqiptar, 22 Nëntor 2022, 16:57

'Erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen', Fifi dedikim Adisit

XING

'Erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen',

Fifi dhe Adisi prej kohësh tashmë po shijojnë historinë e tyre të dashurisë dhe nuk ngurrojnë që të ndajnë edhe në rrjete sociale momente me njëri tjetrin. 

Së fundmi Fifi ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet teksa e përqafon Adisin dhe i ka dedikuar disa fjalë tepër të ndjera.

'Erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen',

“Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen”, ka shkruar këngëtarja.