Showbizz Shqiptar, 16 Maj 2022, 12:34

Elvana Gjatës i propozojnë në mes të koncertit, reagimi i saj epik

XING

Elvana Gjatës i propozojnë në mes të koncertit, reagimi i

Elvana është një nga këngëtaret më të angazhuara me koncerte dhe në të fundit ka marrë një surprizë shumë të bukur. Teksa performonte në skenë, një fans i ka propozuar për martesë.

Elvana Gjatës i propozojnë në mes të koncertit, reagimi i

Në videon që po bën xhiron e rrjetit shihet se dikush i drejton Elvanës një unazë dhe ajo e habitur bën reagimin epik duke bërtitur: "Uaaa".

Elvana Gjatës i propozojnë në mes të koncertit, reagimi i

Më pas këngëtarja vazhdoi performancën duke qeshur e duke shkaktuar brohoritje nga fansat.