Showbizz Shqiptar, 23 Qershor 2022, 13:46

E trishtë/ Kanceri i merr jetën regjisores së njohur shqiptare

XING

E trishtë/ Kanceri i merr jetën regjisores së njohur shqiptare

Regjisorja e njohur shqiptare, Vjosa Berisha ka ndërruar jetë sot në spitalin "University College Hospital" në Londër. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatosi, me anë të një postimi në rrjete sociale.

E trishtë/ Kanceri i merr jetën regjisores së njohur shqiptare

Regjisorja vuante prej kohësh nga kanceri në vezore, i cili fatkeqësisht i mori dhe jetën.

'Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi", ka shkruar Fatos Berisha.

E trishtë/ Kanceri i merr jetën regjisores së njohur shqiptare

E trishtë/ Kanceri i merr jetën regjisores së njohur shqiptare

E trishtë/ Kanceri i merr jetën regjisores së njohur shqiptare