Nga Bota, 15 Maj 2022, 09:41

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë shtatzënisë

XING

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë

Diva e muzikës, Britney Spears ka humbur fëmijën që po priste. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjete sociale.

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë

“Me trishtimin më të madh ne duhet të njoftojmë se e kemi humbur fëmijën tonë të mrekullisë herët në shtatzëni. Kjo është një kohë shkatërruese për çdo prind”, ka shkruar Britney mes të tjerash, në emër të saj dhe të partnerit, Sam Asghari.

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë

40 vjeçarja ka vijuar më tej me deklaratën duke thënë se ajo dhe Sam do vazhdojnë me përpjekjet për të zgjeruar familjen e tyre të bukur. Këngëtarja ka treguar për privatësi gjatë kësaj kohe të vështirë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë

E trishtë/ Britney Spears humb fëmijën gjatë