Showbizz Shqiptar, 13 Maj 2022, 15:33

E papritur/ Aktori i dashur i serialit 'HOT' shpallet në kërkim

XING

E papritur/ Aktori i dashur i serialit 'HOT' shpallet në

Aktori i dashur i serialit “HOT”, Ervin Dako është shpallur në kërkim nga komisariati numër 6 në kryeqytet. Një ditë më parë ai është përfshirë në një konflikt dhe ka përplasur shtetasin E.Gj.

E papritur/ Aktori i dashur i serialit 'HOT' shpallet në

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Migjeni”. Dyshohet se konflikti ka ndodhur për shkak të parkimit të një automjeti.

Ervin Dako është pjesë e grupit të tre aktorëve në “HOT”, të njohur si “3 Llaqet”.

E papritur/ Aktori i dashur i serialit 'HOT' shpallet në

Burimi: voxnews.al