Nga Bota, 4 Shtator 2022, 14:51

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me të dashurën

XING

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Aktori i njohur turk Burak Çelik është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun shqiptar me serialin “Senden Daha Guzel”, i cili është aktualisht në transmetim.

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Burak luan rolin e Emirit dhe është protagonist së bashku me Cemre Baysel, e njohur si Efsun.

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Teksa të gjithë mendonin se 30 vjeçari ishte beqar në jetën reale, një video që po qarkullon në rrjete sociale ka vërtetuar të kundërtën. Burak është filmuar duke dalë nga një restorant me të dashurën e tij, aktoren turke Asli Turanli.

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Dyshja kanë konfirmuar lidhjen teksa janë marrë në intervistë. Asli është gjithashtu pjesë e serialit “Senden Daha Guzel”, ku luan rolin e Nazit, mirëpo dyshja kanë treguar se janë njohur që më parë me njëri-tjetrin.

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me

Sa zemra do të thyhen/ E dinim beqar, por aktori i njohur turk kapet mat me