Showbizz Shqiptar, 13 Maj 2022, 23:59

Donaldi imiton Bora Zemanin gjatë emisionit (Video)

XING

Donaldi imiton Bora Zemanin gjatë emisionit (Video)

Sonte në “Më lër të flas” ishte e ftuar modelja Adrola Dushi. Gjatë emisionit u zhvillua loja e Tinder-it, ku Adrola Dushi duhej të gjente një “partner”.

Donaldi imiton Bora Zemanin gjatë emisionit (Video)

Një ndër kandidatët ishte Mevlan Shaba, i cili u përzgjodh nga modelja. Në këtë moment Donaldi imitoi moderatoren Bora Zemani gjatë emisionit “Përputhen”.

Donaldi imiton Bora Zemanin gjatë emisionit (Video)

“Mendoj që Mevlani të ulet dhe të ndjekim klipin e Mevlanit dhe Adrolës. Shihemi pas pak…apo nuk ka lidhje”, tha ai duke shkaktuar të qeshura në publik. Kujtojmë se këto janë fjalët e Borës para çdo takimi që transmetohet në “Përputhen”.

Donaldi imiton Bora Zemanin gjatë emisionit (Video)

Minuta 0:41

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)

Donaldi imiton Bora Zemanin gjatë emisionit (Video)

Donaldi imiton Bora Zemanin gjatë emisionit (Video)