Showbizz Shqiptar, 18 Mars 2023, 15:31

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po çmend rrjetin

XING

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po

“Më lër të flas” rikthehet në 24 mars me sezonin e ri në Top Channel. Por në promo është vënë re mungesa e Donaldit. Në promon e prezantuar shihet vetëm Romeo i cili pranon se do jetë moderatori i vetëm.

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po

Një postim i bërë së fundmi nga Sara Hoxha ka ngjallur dyshimet se ndoshta Donaldi do të futet (sërish) në "Big Brother VIP". Ajo ka publikuar promon krahas së cilës ka shkruar: Po Donaldi ku është? Apo mos vallë do rikthehet te shtëpia e tij e preferuar?

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po

Donaldi e ka ripostuar duke shkruar: Të shohim, prisni dhe pak.

Nuk dihet ende si qëndron e vërteta por rrjeti tashmë po zien nga ky lajm. 

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po

Donaldi futet sërish në Big Brother VIP? Postimi që po