Showbizz Shqiptar, 20 Nëntor 2022, 21:16

'Do vish në Big Brother?', Eduart Grishaj i bën ftesë publikisht gazetarit

XING

'Do vish në Big Brother?', Eduart Grishaj i bën ftesë

Eduart Grishaj ka konfirmuar lajmet se së shpejti do të nisë edicioni i dytë i "Big Brother VIP". Regjisori gjatë një interviste për gazetarin Ermal Qori, e ka ftuar këtë të fundit drejtpërdrejt të bëhet pjesë e lojës.

Grishaj është shprehur se Ermali do të ishte një lojtar me tipin e duhur për reality-show.

'Do vish në Big Brother?', Eduart Grishaj i bën ftesë

“Do vish në Big Brother ti? Mendoje hajde dhe vetëm sa kemi bërë këtë intervistën bashkë e kam kuptuar që mund të eci shumë ky tipi yt në Big Brother, edhe nëse e fik kamerën ta them të njëjtën gjë“, tha ai.