Showbizz Shqiptar, 6 Gusht 2022, 18:00

'Do e lë prezantimin', habit Arbana Osmani: Do filloj...

XING

'Do e lë prezantimin', habit Arbana Osmani: Do filloj...

Arbana Osmani ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë së fundmi në Instastory. Ajo ka publikuar një video ku ka bashkëngjitur momente nga më të bukurat nga pushimet familjare. 

'Do e lë prezantimin', habit Arbana Osmani: Do filloj...

Arbana ka treguar se i pëlqen të merret me montazh dhe se për këtë profesion do e linte dhe prezantimin.

'Do e lë prezantimin', habit Arbana Osmani: Do filloj...

"Do e lë prezantimin dhe do filloj montazhin shumë shpejt", ka shkruar moderatorja krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

'Do e lë prezantimin', habit Arbana Osmani: Do filloj...

'Do e lë prezantimin', habit Arbana Osmani: Do filloj...

'Do e lë prezantimin', habit Arbana Osmani: Do filloj...