Showbizz Shqiptar, 19 Qershor 2022, 19:29

Ditëlindja e parë së bashku/ Sara i dedikon Dj PM-së fjalët e ndjera

XING

Ditëlindja e parë së bashku/ Sara i dedikon Dj PM-së

Dj PM dhe Sara Berisha nisën një histori të bukur dashurie brenda “Big Brother VIP”. Historia ka vazhduar dhe jashtë mureve të shtëpisë dhe dyshja duken gjithmonë e më të lumtur.

Ditëlindja e parë së bashku/ Sara i dedikon Dj PM-së

Dj PM ka festuar sot ditëlindjen e tij të parë pranë Sarës dhe blogerja nuk e ka kursyer një urim publik. Ajo ka publikuar një video nga pushimet pranë partnerit, duke e falenderuar që është pjesë e jetës së saj.

Ditëlindja e parë së bashku/ Sara i dedikon Dj PM-së

“Faleminderit që je pjesë e jetës time…Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Sara.

Ditëlindja e parë së bashku/ Sara i dedikon Dj PM-së

Ditëlindja e parë së bashku/ Sara i dedikon Dj PM-së

Ditëlindja e parë së bashku/ Sara i dedikon Dj PM-së