Showbizz Shqiptar, 22 Maj 2023, 16:05

‘Dea e meritonte më pak finalen’, Nita e thotë troç: Ka thënë një të pavërtetë

XING

‘Dea e meritonte më pak finalen’, Nita e thotë

Nita Latifi ka dhënë së fundmi një intervistë për "Prive" ku ka folur për eksperiencën e saj në "Big Brother VIP", por edhe për banorët. 

Nita është shprehur se Dea Mishel është banorja që e ka merituar më pak finalen, duke thënë se loja e saj është bazuar në zonën e saj të komfortit. 

“Një prej finalistëve që e meriton më pak finalen është Dea për shkak se loja e saj është bazuar në zonën e saj të komfortit dhe e kam kuptuar kur kam dal jashtë se e ka thënë një të pavërtetë”, është shprehur ajo.