Showbizz Shqiptar, 20 Qershor 2022, 13:14

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur shqiptar

XING

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur

Megi Pojani është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi lajmi se ajo është në një lidhje dashurie po bën xhiron e rrjetit.

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur

Bukuroshja ndodhet së fundmi në ishujt e Afrikës Lindore nga ku ka publikuar foto në rrjete sociale. “Kryefjala.com” ka vënë re se futbollisti i kombëtares, Endri Çekiçi, ka ndarë foto nga i njëjti vend, nga e njëjta tavolinë si Megi.

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur

Kjo ka lënë të kuptohet se dyshja janë çift dhe po shijojnë bashkë pushimet.

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur

Dalin fotot/ Megi Pojani në një lidhje me futbollistin e njohur