Showbizz Shqiptar, 22 Qershor 2022, 17:48

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen prindër për herë të dytë

XING

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen prindër për herë të

Mediat turke bëjnë të ditur se çifti turk Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen është në pritje të një fëmije. Sipas pretendimeve, aktorja bukuroshe është 2 muajshe e gjysmë shtatzënë.

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen prindër për herë të

Megjithatë, çifti akoma nuk e ka konfirmuar lajmin e ëmbël.

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen prindër për herë të

Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen, u njohën në xhirimet e serialit “Çal?ku?u” në vitin 2013, miqësi kjo që me kalimin e kohës u kthye në dashuri. Çifti u martua në vitin 2017, ndërsa në vitin 2019 ata u bekuan me ardhjen në jetë të të birit, Karan.

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen prindër për herë të

Burak Özçivit u bë një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar me rolin e tij në  serialin turk “Osmani” në Tv Klan.

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen prindër për herë të