Showbizz Shqiptar, 23 Qershor 2022, 09:31

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet troç: Mirë bëjnë se e dredhin, por…

XING

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet

Këngëtarja Aurela Gaçe ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku foli gjerë e gjatë për jetën private ashtu dhe për atë profesionale.

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet

Aurela u ndal te pompat që bën shpesh nëpër koncerte, teksa tha se brezi i ditëve të sotme di vetëm të bëjë “twerk” në skenë.

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet

“Bëj pompa në koncert duke kënduar se janë një brez që vetëm bën twerk, mirë bëjnë se e dredhin por janë play back, mirë bëjnë nuk jam kundra, por edhe të këndojnë. Unë që nuk bëj dot twerk se më zuri vonë , unë e bëj për të treguar forcën e gruas e një njeriu që po të dojë gjithçka arrihet. Nuk është kollaj të hidhesh, provoni që të hidheni dy minuta…E nisa me shaka”, u shpreh këngëtarja.

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet

‘Brez që vetëm bën twerk’, Aurela Gaçe flet