Showbizz Shqiptar, 5 Dhjetor 2022, 18:32

Bora Zemani ka dy fjalë pas rikthimit në 'Përputhen'

XING

Bora Zemani ka dy fjalë pas rikthimit në 'Përputhen'

Moderatorja Bora Zemani është rikthyer në “Përputhen” këtë të hënë. Ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale nga studioja e programit.

Bora Zemani ka dy fjalë pas rikthimit në 'Përputhen'

“U përputha prapë me “Përputhen”. Ky do të jetë një dhjetor festiv, me kërcime në “Dancing With the Stars” dhe dashuri në Përputhen”, ka shkruar Bora krahas fotove.

Bora Zemani ka dy fjalë pas rikthimit në 'Përputhen'

Moderatoren e shohim dhe çdo të premte në drejtimin e “Dancing With the Stars”.

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Bora Zemani ka dy fjalë pas rikthimit në 'Përputhen'

Bora Zemani ka dy fjalë pas rikthimit në 'Përputhen'