Showbizz Shqiptar, 16 Maj 2022, 22:02

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë

XING

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë bërë bashkë në të njëjtin vend, por pse?

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë

Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti prezanton këtë mbrëmje koleksionin e tij të ri dhe në rradhën e të ftuarve janë dhe dyshja e famshme.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë

Si Bora, ashtu dhe Donaldi kanë publikuar në rrjete sociale pamje nga eventi.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë