Showbizz Shqiptar, 16 Maj 2022, 22:30

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon Donaldi

XING

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në eventin e Valdrin Sahitin, ku ky i fundit prezantoi koleksionin e tij të ri.

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Përpos se e ftuar, Bora ishte një ndër yjet e mbrëmjes, duke sfiluar në tapetin e kuq me një fustan nga koleksioni i ri. Moderatorja rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve, por më tepër atë të Donaldit.

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Për të parë reagimin e mrekulluar të aktorit shikoni fotot e mëposhtme:

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon

Bora i mahnit të gjithë në tapetin e kuq, por shihni si reagon