Showbizz Shqiptar, 16 Maj 2022, 18:42

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

XING

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

Beniada Nishani është një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku e që simpatinë e fitoi gjatë qëndrimit në "Big Brother VIP", për çiltërsinë e saj. 

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

Pas daljes nga BB, Beniada vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka publikuar në Instastory disa video ku shfaqet me mikeshën e saj dhe tregon se është mërzitur nga pyetjet e shpeshta që i bëhen: A je fejuar? A je lidhur?

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

"Për çfarë duhet burri?", pyet ajo dhe vjehrra e mikeshës i përgjigjet: "Për të të fërkuar një çik", duke shkaktuar shumë të qeshura.

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

"Sa erdha këtu në Shqipëri vazhdojnë më pyesin: Beniada je e fejuar? Beniada je e lidhur? Beniada ke gjetur një Don Zhuan? Po unë se dua Don Zhuan. Për çfarë duhet burri? Për të të fërkuar një çik, kështu e tha vjehrra Aldës. Ikën gratë ikën, me burrë pa burrë", shprehet Beniada.

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?

Beniada ka një pyetje: Për çfarë duhet burri?