Showbizz Shqiptar, 14 Maj 2022, 19:10

Beatrix dhe Antonela bëhen bashkë dhe marrin të gjithë vëmendjen me fotot

XING

Beatrix dhe Antonela bëhen bashkë dhe marrin të gjithë

Mes Antonelës dhe Beatrix Ramosajt lindi një miqësi e mirë brenda “Big Brother VIP”, e cila vazhdon dhe jashtë mureve të shtëpisë.

Beatrix dhe Antonela bëhen bashkë dhe marrin të gjithë

Vetëm së fundmi dyshja kanë dalë me njëra-tjetrën dhe nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale. Vajzat shihen në super formë dhe shumë të afërta.

Beatrix dhe Antonela bëhen bashkë dhe marrin të gjithë

“Qysh? BET femna loqk”, ka shkruar Beatrix krahas fotove.

Beatrix dhe Antonela bëhen bashkë dhe marrin të gjithë

Beatrix dhe Antonela bëhen bashkë dhe marrin të gjithë

Beatrix dhe Antonela bëhen bashkë dhe marrin të gjithë