Showbizz Shqiptar, 21 Qershor 2022, 16:55

Arbenita Ismajli ironizon Mihrijen dhe Remzien: Nëse do e kishte thënë Fero do ishte bërë nami

XING

Arbenita Ismajli ironizon Mihrijen dhe Remzien: Nëse do e kishte

Një deklaratë e këngëtares së njohur nga Kosova, Remzie Osmani është kthyer së fundmi virale në Tiktok. Në deklaratën e saj Remzija flet për kolegen Mihrije Brahan duke thënë: "Mihrija e ka fejuar djalin dhe nuk më ka ftuar. Se po të më kishte ftuar do kisha shkuar. Shpresoj që në dasmë do më ftojë sepse e kam thirr për djalin tim".

Pasi deklarata u bë virale, nuk ka munguar një video ironizuese as nga modelja e njohur, partnerja e Feros, Arbenita Ismajli.

“Hajde në Kosovë se kemi përparuar shumë", ka shkruar Arbenita me ironi. 

@arbenitaism

Kur mthot nana pse srri kurr me mysafir. Because I can't take these kind of conversations????

? original sound - Big Brother Vip Albania

Ndërkohë në komente dikush i shkruan mos të tallet me artistet, e Arbenita ia kthen se nëse diçka të tillë do e kishte thënë Fero ‘do ishte bërë nami’.

Arbenita Ismajli ironizon Mihrijen dhe Remzien: Nëse do e kishte