Showbizz Shqiptar, 20 Qershor 2022, 23:22

Arbana i vë vulën, ndërpret çdo raport me Romeon dhe Donaldin

XING

Arbana i vë vulën, ndërpret çdo raport me Romeon dhe

Arbana Osmani ka marrë vëmendjen orët e fundit me një veprim që ka bërë në Instagram. Moderatorja e ka hequr nga lista e ndjekësve Donaldin.

As Donaldi nuk e ndjek Arbanën në Instagram që pas finales së “Big Brother VIP” kur u përfol se ai ishtë përplasur me produksionin. Megjithatë, edhe pasi gjërat u sheshuan Donaldi ende nuk e ndjek moderatoren teksa ajo së fundmi ka bërë të njëjtin veprim ndaj tij.

Kanë kaluar tre muaj që kur Donaldi e fshiu nga lista e ndjekësve moderatoren, megjithatë ajo ka vendosur të kundërpërgjigjet tani duke e fshirë aktorin dhe vëllain e tij binjak nga rrjetet sociale.

Ndërkohë Romeo vazhdon ta ketë follow Arbanën dhe madje ka bërë edhe ‘pëlqime’ në postimet e saj.

Burimi: Panorama