Showbizz Shqiptar, 21 Nëntor 2022, 15:51

Anxhela Peristeri bën publike lidhjen: E kam gjetur mbretin e zemrës

XING

Anxhela Peristeri bën publike lidhjen: E kam gjetur mbretin e zemrës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Anxhela Peristeri ishte e ftuar së fundmi në "Why not", ku veç projeteve të reja dhe pjesëmarrjes në “Kënga Magjike”, u ngacmua pak dhe për jetën private.

Anxhela pranoi më në fund se e ka gjetur mbretin e zemrës, por dëshiron të mos flasë më shumë duke e mbajtur këtë pjesë private. 

Anxhela Peristeri bën publike lidhjen: E kam gjetur mbretin e zemrës

Roza Lati: Ti shquhesh për balada. Ke bërë dikur një këngë “Ishe mbret në zemrën time”. Një pyetje ka Why Not, e gjete mbretin e zemrës tënde?

Anxhela Peristeri: Po mirë moj po e pranoj hë, e kam gjetur.