Showbizz Shqiptar, 17 Shtator 2022, 12:05

Ana e 'Përputhen' konfirmon lidhjen: Nuse u bëra për qejfin e vjehrrës sime

XING

Ana e 'Përputhen' konfirmon lidhjen: Nuse u bëra për

Pak ditë më parë Ana Gjini, vajza e cila u bë e njohur nga "Përputhen" u shfaq nuse, në një postim në Instagram duke ngjallur dyshimet se i ka dhënë fund beqarisë.

Ana e 'Përputhen' konfirmon lidhjen: Nuse u bëra për

E ftuar në "Ftesë në 5", Ana ka pranuar se ajo është në një lidhje, por nuse është bërë për t'i bërë qejfin vjehrrës.

Ana e 'Përputhen' konfirmon lidhjen: Nuse u bëra për

"U bëra për qejfin e vjehrrës sime se donte të më shihte nuse dhe unë ja plotësova dëshirën, i tregova si do jetë nusja e saj e ardhshme. Shumë shpejt do bëhem vërtet nuse, por t'ja lëmë kohës", tha Ana.

Ana e 'Përputhen' konfirmon lidhjen: Nuse u bëra për

E pyetur se kush është fatlumi, ajo u përgjigj: "Ah fatlumin nuk e tregoj kaq shpejt se kam hall që ma marrin n'sysh se e kam dritë syri".

Ana e 'Përputhen' konfirmon lidhjen: Nuse u bëra për

Ana është përfolur për një romancë të re që pas ndarjes nga Bruno Shemsho. Dyshimet nisën nga një buqetë e madhe me trëndafila të kuq në formë zemre, të cilën Anës ia kishin bërë dhuratë, së bashku me një dedikim të veçantë. “O rob je qetësia e shpirtit tim”, shkruhej në pusullë. 

Ana e 'Përputhen' konfirmon lidhjen: Nuse u bëra për