Showbizz Shqiptar, 24 Janar 2023, 13:31

Amos tenton të puthë në buzë Dean

XING

Amos tenton të puthë në buzë Dean

Amos dhe Dea po afrohen më shumë me njëri-tjetrin dhe mbrëmë mes tyre gati ka ndodhur një puthje. Amosi i ka shkuar në shtrat Deas dhe i ka kërkuar fillimisht një puthje në faqe.

Më pas ai ka kërkuar dhe një tjetër puthje, por në momentin që Dea është afruar Amos ka tentuar ta puthë në buzë. Ndiqeni këtë moment në videon e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)