Showbizz Shqiptar, 22 Qershor 2022, 19:12

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën

XING

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i

Ish konkurrentja e "Përputhen", Alvisa Qarri ka nisur një lidhje të re dashurie. Alvisa duket se e ka hedhur pas krahëve historinë me Bashkimin dhe ndarjen e tyre që u komentua shumë.

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i

Së fundmi përmes një postimi në Instastory, ajo ka prezantuar të dashurin e ri me një foto ku shfaqet duke e përqafuar.

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i

"Të dua", shkruan Alvisa, por pa i zbuluar identitetin djalit që i ka rrëmbyer zemrën.

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i

Alvisa në një lidhje të re, kush është djali që i