Nga Bota, 16 Prill 2022, 14:13

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të vogël

XING

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të

Legjenda e Holluwoodit, Al Pacino ka nisur një lidhje të re me bukuroshen 28-vjeçare Noor Alfallah, e cila më parë ka qenë e dashura e Mick Jaggerit.

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të

Çifti ka një diferencë moshe prej 53 vitesh dhe së fundmi janë parë bashkë gjatë një darke me aktorin Jason Momoa.

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të

“Ajo ka qenë me Al Pacinon për disa kohë dhe ata shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin. Diferenca në moshë nuk duket të jetë problem edhe pse ai është më i madh se babai i saj. Ajo lëviz me elitën e të pasurve dhe vjen nga një familje me para”, sipas burimeve pranë dyshes.

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të

Alfallah njihet për lidhjet e saj me persona me një diferencë të madhe në moshë, ndërkohë për sa i përket Pacino ka një listë të gjatë të ish të dashurave por nuk është martuar kurrë.

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të

Al Pacino shfaqet krah të dashurës së re 53 vite më të