Showbizz Shqiptar, 22 Nëntor 2022, 17:03

Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë në një ishull ekzotik

XING

Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë në një ishull

Aktorja Teuta Krasniqi, e njohur për rolin e Republikës në serialin "Çka ka shpija", ka ndarë një lajm të bukur në rrjete sociale.  Ajo dhe partneri i saj, Agon Kajolli kanë marrë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre. Teksa kanë shijuar pushimet në një ishull ekzotik, Agoni i ka propozuar aktores për martesë dhe ajo tha “Po”.

Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë në një ishull

Në foton e publikuar Teuta shihet e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër ndërsa partneri i saj është i ulur në gjunjë teksa i propozon.

Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë në një ishull

Gjatë një interviste të bërë rreth vit më parë për ‘Prive’, Krasniqi tregoi se ka tre vite me partnerin e saj:

 “Jam shumë e përmbushur. Kam një lidhje të shëndoshë dhe jemi shumë mirë. Kemi plane por do t’i mbajmë për vete dhe kur të vijë koha për t’i publikuar do t’i shohë dhe publiku.”, tha ajo aso kohe.