Showbizz Shqiptar, 23 Nëntor 2022, 00:28

3 muaj pas ribashikimit, ndahet prapë çifti i njohur i showbizit

XING

3 muaj pas ribashikimit, ndahet prapë çifti i njohur i showbizit

Një nga çiftet më të komentuar në showbiz, Kendall Jenner dhe Devin Booker janë ndarë pas një romance dy vjeçare. Raportohet se modelja 27 vjeçare dhe basketbollisti 26 vjeçar i kanë dhënë fund lidhjes muajin e kaluar dhe janë ndarë me dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin, por kanë vendosur të përqendrohen në karrierën e tyre përkatëse, raporton People.

3 muaj pas ribashikimit, ndahet prapë çifti i njohur i showbizit

Një burim tha: “Të dy kanë orare tepër të ngarkuara tani me karrierën e tyre dhe ata kanë vendosur ta bëjnë këtë një prioritet. Ata kanë shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin dhe dëshirojnë vetëm më të mirën”, tha burimi duke shtuar se vendimi për ndarje ishte i ndërsjellë për të dyja palët.

3 muaj pas ribashikimit, ndahet prapë çifti i njohur i showbizit

Dyshja u nda dhe në qershor, por e rindezën romancën e tyre në gusht. 

3 muaj pas ribashikimit, ndahet prapë çifti i njohur i showbizit