Showbizz Shqiptar, 24 Janar 2023, 01:47

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes

XING

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes

Eros dhe Ajsel Grezda janë kthyer një nga çiftet më të komentuara të momentit. Më herët, futbollisti është shprehur se e bezdis fakti që përflitet vetëm për jetën private, por në marrëdhënien e tij të re ai nuk i ka kursuer postimet dhe dedikimet. 

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes

Së fundmi partnerja e Eros, Ajsel me të cilën u celebrua në martesë, feston ditëlindjen. Mirëpo Grezda nuk i ka bërë një dedikim romantik, por një urim të veçantë ku përmend dhe Luizin.

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes

“Edhe 100 zemër. Të dua më shumë se Luizin", i ka shkruar Eros në një pusullë bashkëshortes së tij.

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes

"Kur e ke bashkëshortin më romantik se ç'mendoje", shprehet Ajsel.

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes

Eros ka postuar edhe një kolazh fotosh duke e uruar bukuroshen: "Gëzuar ditëlindjen gruas sime të bukur".

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes