Nga Bota, 18 Prill 2022, 21:26

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

XING

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

Cristiano Ronaldo ka ndarë një lajm zemërthyes me publikun. Futbollisti ka treguar se ai dhe Georgina kanë humbur njërin ndër binjakët që po prisnin.

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

Me anë të një postimi prekës në rrjete sociale, Ronaldo ka rrëfyer se djali i tyre ka ndërruar jetë gjatë lindjes, ndërsa vajza është në gjendje të mirë shëndetësore.

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

“Me trishtimin më të madh, ne duhet t’iu njoftojmë se vogëlushi ynë ka ndërruar jetë. Është dhimbja më e madhe që çdo prind mund të ndjejë. Vetëm lindja e vajzës tonë na jep fuqi për ta jetuar këtë moment me pak shpresë dhe lumturi. Falenderojmë doktorët dhe infermierët për të gjithë kujdesin dhe mbështetjen! Ne jemi të shkatërruar nga kjo humbje dhe mirësisht kërkojmë privatësi gjatë kësaj periudhe të vështirë! Djali ynë i vogël, ti je ëngjëlli jonë. Do të duam gjithmonë”, ka shkruar Cristiano.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes

Zemërthyese/ Ronaldo dhe Georgina humbin djalin gjatë lindjes