Nga Bota, 19 Maj 2022, 19:11

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë dashurinë me modelen bukuroshe

XING

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Futbollisti i “Manchester City”, Ilkay Gundogan ka zbuluar se është martuar me të fejuarën e tij modele Sara Arfaoui, pesë muaj pasi u fejuan. 31 vjeçari dhe modelja italiane, 26 vjeç, e dhanë lajmin në Instagram ku publikuan edhe foto nga ceremonia private. 

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Në një foto shihet futbollisti gjerman duke treguar unazën e martesës.

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Në një tjetër foto Ilkay dhe Sara shihen duke mbështetur kokën pranë njëri-tjetrit dhe duken më të dashuruar se kurrë.

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Mesfushori kishte veshur një kostum gri të errët dhe këmishë të bardhë, ndërsa modelja kishte veshur një xhaketë serioze të bardhë dhe fustan të bardhë saten.

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Çifti u martuan në një ceremoni private në Kopenhagen, Danimarkë. "Ne jemi martuar. Jemi vërtet të lumtur, mezi presim të festojmë me familjet dhe miqtë tanë", shkruan ata.

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë

Ylli i 'Manchester City' kurorëzon në martesë