Nga Bota, 5 Qershor 2022, 14:56

Vjen në jetë vajza, modelja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

XING

Vjen në jetë vajza, modelja e njohur bëhet nënë

Modelja dhe aktorja e njohur Shay Mitchell është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo për "People".

Vjen në jetë vajza, modelja e njohur bëhet nënë

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë para dy javësh, mirëpo emrin e saj nuk e ka zbuluar ende. Shay ka gjithashtu një djalë 2 vjeçar, Atlas Noa, me partnerin Matte Babel. 

Vjen në jetë vajza, modelja e njohur bëhet nënë

Modelja dhe Matte janë lidhur që në vitin 2017 dhe që nga ai moment kanë qenë të pandarë. 

Vjen në jetë vajza, modelja e njohur bëhet nënë

Vjen në jetë vajza, modelja e njohur bëhet nënë

Vjen në jetë vajza, modelja e njohur bëhet nënë