Nga Bota, 23 Maj 2022, 16:55

Vjen në jetë vajza, çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të dytë

XING

Vjen në jetë vajza, çifti i njohur i showbizit bëhen

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger janë bërë prindër për herë të dytë. Katherine ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e kanë quajtur Eloise.

Vjen në jetë vajza, çifti i njohur i showbizit bëhen

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori 42-vjeçar, me anë të një postimi në Instagram, ku tregon emrin dhe datëlindjen e vogëlushes.

Vjen në jetë vajza, çifti i njohur i showbizit bëhen

“Jemi shumë të emocionuar që njoftojmë lindjen e vajzës sonë të dytë. Ndihemi të bekuar dhe mirënjohës”, ka shkruar ai mes të tjerash.

Vjen në jetë vajza, çifti i njohur i showbizit bëhen

Vjen në jetë vajza, çifti i njohur i showbizit bëhen

Vjen në jetë vajza, çifti i njohur i showbizit bëhen